„Obagi Medical“ yra pasaulinė specializuota farmacijos įmonė, kurią 1988 m. įkūrė lyderiaujantys odos priežiūros ekspertai. Šiuo metu įmonė priklauso „Valeant Pharmaceuticals“. „Obagi“ produktai sukurti siekiant padėti kovoti su ankstyvais odos senėjimo požymiais, odos pažeidimais, hiperpigmentacija, spuogais ir saulės pažeista oda. Šiuos produktus pirmiausiai galima įsigyti iš dermatologų, plastikos chirurgų, medicininių SPA centrų ir kitų odos priežiūros specialistų.

„Obagi“ pavadinimas yra kilęs iš Amerikos gydytojo Zein Obagi, estetinės dermatologijos eksperto, pavardės. Dermatologams pradėjus kreipti dėmesį į individualių odos ligų gydymą, gydytojas Zein Obagi tapo revoliucinės bendros odos būklės gerinimo ir priežiūros koncepcijos kūrimo pradininku. Dėl savo tokio požiūrio jis tapo odos atjauninimo srityje lyderiaujančios institucijos vadovu, o jo sukurta kosmetikos ir odos priežiūros sistema jam pelnė tarptautinę šlovę.

„Obagi“, odos priežiūros ir sveikos odos išlaikymo lyderė, yra novatoriška įmonė, kurianti ypatingą kosmetiką, pritaikytą skirtingo amžiaus, skirtingų poreikių bei skirtingus odos tipus turintiems žmonėms. Įmonę atstovaujančių mokslininkų sukurtus produktus ypatingai vertina JAV dermatologai.